رگ الجزایر وزیر امور خارجه در دیدار با وزیر خارجه

رگ: الجزایر وزیر امور خارجه در دیدار با وزیر خارجه اخبار سیاست خارجی

نمایی از فیلم «فرار به سوی پیروزی»

شبکه نمایش سیما در آستانه بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه به نمایش فیلم‌های فوتبالی مطرح دنیا اقدام کرده است. نمایی از فیلم «فرار به سوی پیروزی..

ادامه مطلب

الیور استون امشب به پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌آید

الیور استون کارگردان آمریکایی به کشور عزیزمان ایران آمد و بعد از دیدار از شهر اصفهان، امشب ۲ اردیبهشت‌ماه به پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌آید.  ..

ادامه مطلب

معرفی سیمرغ‌داران ، پرونده جشنواره ملی فیلم فجر ۳۶ بسته شد

آیین اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در مرکز همایش‌های برج میلاد با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و سید عباس صالحی وزیر ارشاد برپا شد. ..

ادامه مطلب

«فوق‌لیسانسه‌ها» ساخته می‌شود

در آخرین قسمت از پخش مجموعه «لیسانسه‌ها»، در دیالوگی از ساخت «فوق لیسانسه‌ها» صحبت به میان آمد که این خبر به وسیله تهیه‌کننده هم تأیید شد.  ..

ادامه مطلب

مارک والبرگ درآمد نابرابرش را به صندوق دفاع از زنان اهدا کرد

پس از اعتراض‌های گسترده شکل گرفته طی روزهای قبل در مورد نابرابری درآمد بازیگران مرد و زن مهم یک فیلم، بازیگر مرد درآمد بسیار بالاتر خود را وفق حمایت از ز..

ادامه مطلب

اکران از ۲۲ آذر ، مجبور شدیم «آپاندیس» را به گروه آزاد ببریم

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «آپاندیس» می‌گوید به علت شرایط نامناسب اکران، مجبور به نمایش این فیلم در گروه آزاد شده است اند. مجبور شدیم «آپاندیس» را به..

ادامه مطلب

آخرین مجموعه ای که لئونارد کوهن پیش از فوت خلق کرد

به گزارش خبرآنلاین، لئونارد کوهن چند ماه پیش از فوت در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶، کار گزینش و ساماندهی به شعرهای مجموعه «شعله» (The Flame) را به آخر رسانده بود...

ادامه مطلب

کلید ساخت مستند زندگی عبدالکریم سروش زده می‌شود

محمدمهدی خالقی در بروزترین پروژه سینمایی اش، مستندی راجع به زندگی سیاسی عبدالکریم سروش می سازد. محمدمهدی خالقی راجع به اثر جدیدش گفت: «مشغول ساخت مستن..

ادامه مطلب