رگ الجزایر وزیر امور خارجه در دیدار با وزیر خارجه

رگ: الجزایر وزیر امور خارجه در دیدار با وزیر خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آخرین مجموعه ای که لئونارد کوهن پیش از فوت خلق کرد

به گزارش خبرآنلاین، لئونارد کوهن چند ماه پیش از فوت در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶، کار گزینش و ساماندهی به شعرهای مجموعه «شعله» (The Flame) را به آخر رسانده بود. بخش

آخرین مجموعه ای که لئونارد کوهن پیش از فوت خلق کرد

آخرین مجموعه ای که لئونارد کوهن پیش از فوت خلق کرد

عبارات مهم : آخرین

آخرین کتاب از شعرهای لئونارد کوهن، سال آینده منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین، لئونارد کوهن چند ماه پیش از فوت در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶، کار گزینش و ساماندهی به شعرهای مجموعه «شعله» (The Flame) را به آخر رسانده بود. بخش اعظم این کتاب را شعرهای تازه ای از کوهن تشکیل می دهد. مجموعه شعر «شعله»، اکتبر آینده منتشر خواهد شد.

کوهن که سال گذشته در ۸۲ سالگی درگذشت، کار هنری اش را با تمرکز روی ترانه سرایی شروع و نخستین مجموعه اشعارش را سال ۱۹۵۶ منتشر کرد.

به گفته رابرت کوری، مدیر برنامه های کوهن، تکمیل مجموعه «شعله» را نشانه مهم کوهن در ماه های نهایی زندگی بود. او در این باره گفت: «او در ماه های نهایی زندگی تنها یک نشانه داشت و آن نشانه کامل کردن این کتاب بود.بیشتر کتاب را شعرهای منتشر نشده و گلچینی از دست نوشته هایش تشکیل می دهد.»

خواننده مشهور کانادایی سال گذشته به نیویورکر گفته بود: «نیرویی درونی مرا به آخر دادن کارهایی می خواند که شروع کرده ام. من جهت فوت آماده ام، امیدوارم سخت نباشد.»

ناشر کتاب باور دارد که این مجموعه تصویر بی سابقه ای از زندگی و ذهن لئونارد کوهن به مخاطبان ارائه می کند. در این مجموعه علاوه بر این متن ترانه های سه آلبوم نهایی لئونارد کوهن به همراه طراحی های شخصی کوهن منتشر خواهد شد.

آخرین مجموعه ای که لئونارد کوهن پیش از فوت خلق کرد

واژه های کلیدی: آخرین | ترانه | زندگی | مجموعه | مجموعه شعر | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs